







2 834 ₴
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Виробник | X-PRINTER |
| Максимальна швидкість друку | 90 мм/с |
| Ширина витратного матеріалу | 60 мм |
| Інтерфейси | bluetooth, USB |
| Автообрізка чека | відсутня |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Розміри | 122 х 94 х 60 мм |
| Вага | 0.343 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Принтер Xprinter XP- P 210 оснащений 2 типами інтерфейсів підключення, Bluetooth та USB, що дозволяє друкувати як з керуючого пристрою (ПК, ноутбука, терміналу збору даних, смартфона), так і далеко від нього. Пристрій сумісний з основними операційними системами: Windows , iOS та Android.
Рекомендовані товари