







2 599 ₴
| Тип | настільний |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Виробник | X-PRINTER |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, B: 9 x 17 точок |
| Ширина витратного матеріалу | 57.5 мм |
| Інтерфейси | Ethernet |
| Операційна система | Android, Linux OS, Mac OS, Windows |
| Температура зберігання | 0°C … +45°C |
| Джерело живлення | 110 - 220 В |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Розміри | 180 х 135 х 135 мм |
| Вага | 0.88 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари

Принтер чеків X-PRINTER XP-E200M USB (XP-E200M-U-0072)
2 860 ₴

Принтер чеків X-PRINTER XP-C58H USB, Ethernet (XP-C58H UE-0071)
2 860 ₴

Принтер чеків ІКС TP-894UE USB, Ethernet (TP-894UE)
2 530 ₴

Принтер чеків X-PRINTER XP-58IIK USB, Bluetooth, WiFI, RS232 (XP-58IIK-U-BT-RS232-WF-0070)
2 860 ₴

Принтер чеків SPRT SP-POS891UEdn USB, Ethernet (SP-POS891UEdn)
2 841 ₴

Принтер чеків X-PRINTER XP-C58H Ethernet (XP-C58H-Е0043)
2 599 ₴