







| Тип | побутовий |
| Виробник | Tekhmann |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 250 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Вага | 0.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 К (841800)
1 075 ₴

Будівельний фен HAISSER HG-20 (120281)
1 094 ₴

Будівельний фен Forte HG 2000-2, 2000Вт, 400-600С (30796)
1 013 ₴

Будівельний фен Stark HG-2003RD (170021047)
1 028 ₴

Будівельний фен Tekhmann THG-2003 (845281)
1 100 ₴

Будівельний фен Einhell TH-HA 2000/1 (4520179)
1 164 ₴