







| Тип | побутовий |
| Виробник | Зеніт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | плавна |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Мінімальний повітряний потік | 250 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Насадки | зварне дзеркало, редукційна насадка, рефлекторна насадка, склозахисна насадка |
| Вага | 0.6 кг |
| Функції | видалення фарби, пайка, розморожування каналізаційних труб, сушка і продування поверхонь, удаление лака, формування пластика |
| Країна виробництва | Китай |
Ключові переваги моделі ЗФ-E 2000 К
Компактні розміри і мала вага моделі
Перемикач режимів повзункового типу
Двоступенева система регулювання температури та потоку повітря
2 температурних режими
Вбудована система захисту від перегріву
Пістолетна рукоятка з фронтальним захистом для відбиття потоку гарячого повітря
Набір насадок (4 шт.) та шкребок у комплекті
Ергономічний дизайн
Пластиковий кейс для зручного зберігання і транспортування
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Будівельний фен Зеніт ЗФ-E 2000 К (841800)
1 075 ₴

Будівельний фен HAISSER HG-20 (120281)
1 094 ₴

Будівельний фен Forte HG 2000-2, 2000Вт, 400-600С (30796)
1 013 ₴

Будівельний фен Stark HG-2003RD (170021047)
1 028 ₴

Будівельний фен Tekhmann THG-2003 (845281)
1 100 ₴

Будівельний фен Einhell TH-HA 2000/1 (4520179)
1 164 ₴