






3 999 ₴
| Виробник | DeWALT |
| Призначення | побутовий |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 10 мм |
| Реверс | так |
| Додатково | кнопка фіксації пускового вимикача |
| Габарити | 225 х 170 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дриль Bosch UniversalImpact 700 X-line, набір свердл і біт, кейс (0.603.131.00F)
3 306 ₴

Дриль Stanley FMEH750
3 932 ₴

Міксер будівельний Tekhmann TEM-1652 (846850)
3 650 ₴

Дриль DeWALT DWD014S
3 999 ₴

Дриль Makita M8100KX2 MT + комплект ручного инструмента (M8100KX2)
3 910 ₴

Дриль Bosch GBM 10 RE (0.601.473.600)
4 488 ₴