











1 899 ₴
| Тип | для дому |
| Потужність | 900 Вт |
| Виробник | Sencor |
| Об'єм масла | 1.5 л |
| Регульований термостат | так |
| Місткість картоплі | 0.6 кг |
| Таймер | механічний |
| Вид кошика | знімний |
| Оглядове вікно | так |
| Габарити | 21 х 27 х 22 см |
| Особливості | з'ємна чаша, захист від перегріву, знімна чаша, оглядове вікно, таймер |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Особливості:
Рекомендовані товари