


| Тип | Застінний модуль (інсталяція) |
| Призначення | Для унітаза |
| Виробник | Deante |
| Безободковий унітаз | Немає |
| Комплект поставки | інсталяційна система, Бачок 3/6 л, Комплект кріпильних елементів |
| Монтаж | Застінний |
| Матеріали | Метал/Пластик |
| Об'єм бачка, що змиває, л | 9 |
| Підведення води | зверху, ззаду, зліва |
| Регулювання змиву | 3 л, 6 л |
| Додаткові характеристики | Міжосьова відстань під кріпильні шпильки біде 18 см або 23 см |
| Сумісність | Інсталяція сумісна з усіма видами підвісних унітазів, Панелі змивання з функцією подвійного змивання |
| Вага, кг | 13.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | інсталяція: 117.6 х 51 х 16 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна виробництва | Чехія |
Інсталяція Deante CST WC01
Рекомендовані товари


