


| Серія | Basic Range |
| Форма | кругла |
| Виробник | FoREST |
| Об'єм | 7.2 л |
| Діаметр | 24 см |
| Висота | 16 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Вага | 1.3 кг |
| Країна виробництва | Іспанія |
Професійна кастрюля FoREST
Кастрюля висока з кришкою в комплекті серії Basic Range відноситься до сегменту професійного посуду для кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування. Каструля повністю виготовлена з високоякісної харчової нержавіючої сталі 18/10 (18% хрому, 10% нікелю): хром надає сплаву твердість та хімічну стійкість, нікель - зносостійкість та яскравість.
Ручки надежно кріпляться методом точкової пайки, що не дозволяє їм нагріватися під час приготування їжі. Кришка також виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з відвіром для виходу пари.
Даний посуд може використовуватись на електричних, газових, індукційних та керамічних плитах.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Каструля MasterPro Indigo з кришкою 1.3 л (BGMP-7978)
1 625 ₴

Каструля Bergner Retro з кришкою 2,5 л (BG-30737-NP)
1 758 ₴

Каструля Bergner Ion Plus з кришкою 3.5 л (BG-35911-BK)
1 929 ₴

Каструля Bergner Excalibur з кришкою Сіра 2,2 л (BG-36100-GY)
1 849 ₴

Каструля Flonal Dura Induction 2,4 л з кришкою (DUICV2030)
1 829 ₴

Каструля FoREST Resto Range середня з кришкою 7,2 л (302416)
2 013 ₴