









| Тип | геймерський |
| Виробник | Cougar |
| Особливості | регулювання по висоті |
| Матеріал | метал |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 122 см |
| Глибина | 80 см |
| Вага | 58 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
Стіл з електроприводом від Cougar використовує надійні підіймальні стійки Timotion, блок керування та клавішну панель із винятковою якістю конструкції, а також вбудований органайзер для кабель-менеджменту для ідеальної підтримки чистоти та ладу на робочому місці. Усі потреби сучасного користувача враховані в цьому столі.
Переваги роботи стоячи:
Плечі розслаблені
Пряма спина
Таз у нейтральному положенні
Поліпшений кровообіг у ногах
Тазостегнові, колінні та гомілковостопні суглоби вирівняні по лінії центру маси
Особливості:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 150 Pure Black
26 124 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 120 Pro Black
31 071 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 120 Pro White
30 999 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 150 White
29 999 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 150 Black
29 999 ₴

Комп'ютерний стіл Lorgar PRO 80G Glass Black (LRG-DP80G)
33 999 ₴