

8 499 ₴
| Тип | геймерський |
| Виробник | OfficePro |
| Особливості | регулювання по висоті, тримач для навушників |
| Матеріал | сталь + ДСП |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 70-123 см |
| Глибина | 70 см |
| Вага | 29.9 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1670 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки.
Потужні підйомні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл DXRacer GD/003/N Black (DXGD/003/N)
7 999 ₴

Комп'ютерний стіл GamePro GMD215
6 499 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE605B
7 093 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp Game black RGB-LED 1200*600 (BST-01led)
8 490 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp Loft 1400*600 (BSTL-01)
8 890 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1470LWB Light Wood/Black (ODE1470LWB)
7 999 ₴