

7 999 ₴
| Тип | трансформер |
| Виробник | OfficePro |
| Особливості | регулювання по висоті, тримач для навушників |
| Матеріал | сталь + ДСП |
| Ширина | 140 см |
| Висота | 70-119 см |
| Глибина | 70 см |
| Вага | 27.2 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1470 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки.
Потужні підйомні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл GamePro GMD215
6 499 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE605B
7 093 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp Game black RGB-LED 1200*600 (BST-01led)
8 490 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1470LWB Light Wood/Black (ODE1470LWB)
7 999 ₴

Комп'ютерний стіл Mealux PowerDesk Energy White з електрорегулюванням висоти (EVO-201 Energy W/W)
8 190 ₴

Комп'ютерний стіл Mealux PowerDesk Energy Walnut з електрорегулюванням висоти (EVO-201 Energy Walnut/B)
8 190 ₴