

7 499 ₴
| Тип | класичний |
| Виробник | OfficePro |
| Особливості | для роботи стоячи |
| Матеріал | сталь + ДСП |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 70-116 см |
| Глибина | 60 см |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Вага | 23.8 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1260 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки.
Потужні підйомні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл Hator Vast Essential Black (HTD-010)
6 999 ₴

Комп'ютерний стіл GamePro GMD215
6 499 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE605B
7 093 ₴

Комп'ютерний стіл Mealux PowerDesk Lite White з електрорегулюванням висоти (EVO-201 Lite W/W)
6 990 ₴

Комп'ютерний стіл Mealux PowerDesk Lite Black з електрорегулюванням висоти (EVO-201 Lite B/B)
6 990 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1470LWB Light Wood/Black (ODE1470LWB)
7 999 ₴