

12 999 ₴
| Тип | класичний |
| Виробник | OfficePro |
| Особливості | для роботи стоячи, регулювання по висоті, тримач для навушників |
| Матеріал | ДСП, меламін, сталь |
| Ширина | 180 см |
| Висота | 72-120 см |
| Глибина | 80 см |
| Вага | 41.4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Стіл із електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1880 розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки двом потужним безщітковим двигунам, що вмонтовані в ніжки, стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підйомні колони забезпечують тихий і плавний рух. Система запобігання зіткненням виявляє об’єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста у користуванні панель керування дозволяє легко регулювати висоту, а програмовані налаштування пам’яті зберігають улюблені налаштування для додаткової зручності.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл 1stPlayer Moto-E 1675 Black (Moto-E 1675)
12 999 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE670B
10 092 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE119B Black (ODE119B)
11 999 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp white glass 1200*600 (BST-12new)
13 750 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp black glass 1200*600 (BST-11new)
13 750 ₴

Комп'ютерний стіл Sihoo D03 White (D03-106/D03-107)
11 999 ₴