

359 ₴
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Виробник | ID-Cooling |
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Повітряний потік | 37.44 CFM |
| Тиск | 1.88 мм H2O |
| Рівень шуму | 23.1 dB |
| Роз'єми живлення | 3-pin |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Струм споживання вентиляторами | 0.20 А |
| Енергоспоживання вентиляторів | 2.4 Вт |
| Підсвічування | немає |
| Максимальний TDP | 95 Вт |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Розмір (загальний) | 120 x 90 x 70 мм |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 120 |
| Вага | 370 г |
| Країна виробництва | Китай |
| Додатково | 2 теплові трубки |
| Колір | чорний |
Кулер для процесора від надійного виробника ID-Cooling призначений для охолодження процесора персонального комп'ютера. Верхня кришка SE-902-SD, пофарбована в чорний колір, забезпечує елегантний зовнішній вигляд корпусу вашого ПК. А тонкий дизайн гарантуватиме найвищий ступінь сумісності.
Кулер оснащений 92-міліметровим вентилятором, який забезпечує потужний потік повітря для максимального охолодження. Алюмінієві ребра з 2 тепловими трубками прямого контакту забезпечують відмінне розсіювання тепла. А спеціальна конструкція смуг на ребрах охолодження забезпечує кращу тепловіддачу під час роботи.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Кулер до процесора PcСooler E126 PRO
347 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EK-Quantum Torque Extender Static MM 14 - Black (3831109825570)
329 ₴

Радіатор охолодження JONSBO M2-2 ARGB
358 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EK-Quantum Torque Static FF 45В - Nickel (3831109826638)
349 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EK-Quantum Torque Static FF 45 - Black (3831109826652)
348 ₴

Фітинг для СВО Ekwb EKWB EK-Quantum Torque Splitter 3F T - Black Nickel (3831109826676)
347 ₴