

1 672 ₴
| Вид металошукача | доглядовий |
| Виробник | Aoyodi |
| За призначенням | для металевих предметів |
| Глибина виявлення максимальна | 17 см |
| Робоча частота | 93 кГц |
| Виведення даних | звуковий, світловий |
| Час роботи на одному заряді | до 40 годин |
| РК-дисплей | немає |
| Налаштування чутливості | є |
| Тональна ідентифікація | є |
| Живлення | 9 В DC |
| Індикатор заряду | є |
| Діапазон робочих температур, °C | -20°C - +50°C |
| Комплектація | модератор, керівництво по експлуатації |
| Зовнішні габарити | 39.5 х 8 х 3.5 см |
| Вага | 0.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | недорогі |
| Країна виробництва | Китай |
Aoyodi GP-008 охоплює значну поверхню для сканування. Якщо правильно його використовувати, то можна виявити навіть найдрібніші металеві предмети на глибині до 17 см.
Пристрій працює в безпечному низькочастотному діапазоні 93 кГц та не завдає шкоди при проведенні огляду. Прилад безпечний для вагітних жінок, а також для людей, які мають кардіостимулятори.
Під час роботи пристрій має звукову, світлодіодну і вібро індикацію.
Основне призначення металодетектора Aoyodi GP-008
Aoyodi GP-008 використовується для детального огляду людей і багажу на наявність зброї та інших заборонених предметів з металу. Застосовується при проведенні масових заходів, а також в системах контролю доступу в аеропортах, в'язницях, банках, казино, клубах, судах, музеях, школах та на інших об'єктах для забезпечення громадської безпеки.
Основні можливості металодетектора Aoyodi GP-008
Пристрій складається з: пошукового елемента, світлового сигналізатора, гнізда для зарядного пристрою, звукового і вібраційного сигналізатора, вимикача живлення, регулятора чутливості, кришки відсіку батареї і страхового ремінця.
Є захист від розряду батареї - жовтий індикатор сповістить про низький заряд батареї, а при включенні - горить зелений індикатор. При виявленні металу загориться червона індикація, включиться звуковий сигнал і вібрація.
Для установки рівня чутливості просто використовується регулятор.
Електроживлення 9V від батареї дозволить використовувати металодетектор безперервно протягом 40 годин. Температура експлуатації допустима в проміжку від -20°С до + 50°С. Для зручності до ручки прикріплений ручний ремінь.
Основні технічні характеристики металошукача Aoyodi GP-008
Комплектація
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари