









1 860 ₴
| Призначення | кемпінгові, пляжні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Time Eco |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер 180T з прогумованим покриттям |
| Водостійкість тенту | 1000 мм в. ст. |
| Підлога | поліетилен |
| Висота | 1.2 м |
| Розміри зовнішні | 205 x 195 x 120 см |
| Розміри спального місця | 205 x 195 x 120 см |
| Розміри упаковки | 60 x 12 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Особливості | 2 дуги |
| Колір | хакі |
| Країна виробництва | Китай |
Туристичний намет Forest-3 - 3-місцевий одношаровий намет для літнього періоду.
Рекомендовані товари

Тент Trimm Party-S Floor Dark Grey (001.009.0576)
1 525 ₴

Намет Time Eco TE-190 Khaki (4820211101527)
1 845 ₴

Намет Skif Outdoor Adventure I 200x200 cm Camo (SOTSL200C)
1 840 ₴

Намет Time Eco Forest-3 (4820211101275)
1 860 ₴

Намет Totem Summer 4 ver.2 (UTTT-029)
2 187 ₴

Намет Totem Summer 3 ver.2 (UTTT-028)
1 869 ₴