

3 384 ₴
| Стиль | класичний |
| Колір циферблата | монохромний |
| Тип циферблата | цифровий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Призначення | в офіс, у вітальню, у кухню, універсальні |
| Колір корпусу | сірий |
| Виробник | Technoline |
| Розміри корпусу | 212 х 140 х 32 мм |
| Вид циферблата | арабські цифри |
| Елементи живлення | батарейки AA (LR06) 1.5V х 4 шт |
| Характеристики механізму та деталей | тихий хід |
| Особливості циферблата | без декору |
| Механізм | електронний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Вага | 0.352 кг |
| Колекція | Technoline |
| Індикація | години, дата, секунди, температура, хвилини |
| Мелодія | ні |
| Бій | ні |
| Країна виробництва | Китай |
Функція нічного підсвічування і великі контрастні цифри заввишки 9 см дозволяють однаково зручно зчитувати показання дисплея годинника Technoline WS8019 в денний і нічний час доби. З цим годинником немає необхідності натискати кнопку підсвічування, щоб дізнатися вночі котра година. Достатньо налаштувати рівень яскравості слабкого нічного підсвічування, і годинник не дратуватиме яскравим світлом, але в той же час всі покази дисплея будуть видні. Крім того рівень споживання електроенергії такого підсвічування не вимагає блоку живлення і годинник може працювати від батарейок. Примітно, що якщо Вам не потрібне нічне підсвічування, кількість батарейок можна зменшити вдвічі і годинник буде продовжувати працювати без підсвічування. Додаткова зручність цієї моделі полягає у вимірюванні внутрішньої температури. Годинник Technoline WS8019 може бути змонтований на стіні або встановлений на горизонтальній поверхні.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Календар:
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектация:
Розміри і вага:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Настінний годинник Lowell 14981R
3 159 ₴

Настінний годинник Lowell 14972N
3 564 ₴

Настінний годинник Lowell 14972G
3 564 ₴

Настінний годинник Technoline WS8026 Black (DAS302460)
3 384 ₴

Настінний годинник Technoline WS8019 Silver (DAS301306)
3 384 ₴

Настінний годинник Technoline WS8017 Black (DAS301334)
3 666 ₴