

7 310 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Helle |
| Вид ножа | господарський, туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | піхви |
| Країна-виробник | Норвегія |
| Країна реєстрації бренду | Норвегія |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sleipner |
| Твердість сталі | 62 HRC |
| Загальна довжина | 195 мм |
| Довжина клинка | 80 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Матеріал рукояті | карельська береза |
| Поверхня клинка | Polished |
| Вага | 135 г |
| Колір | дерево |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Норвегія |
Helle Wabakimi - скандинавський ніж з фіксованим клинком у сучасному виконанні Helle та експерта з виживання в дикій природі Ліса Страудома, в якому втілено все найкраще від ножів Mândra neck knife та Temagami bushcraft.
Ніж виживальника Helle Wabakimi Sleipner виконаний у кращих традиціях скандинавських фінок і стане незамінним помічником для любителів бушкрафту, туризму , полювання, риболовлі і навіть майстрів різьблення по дереву:
Купити ніж Helle – це чудова ідея та вдала можливість зробити крутий подарунок ножеманам та туристам – екстремалам, який стане вірним супутником і дозволить впевнено почуватися у будь-якій ситуації.
Характеристики
Виробник - Helle/Норвегія;
Модель - Wabakimi;
Колір клинка/руків`я - silver/light brown;
Вага, г – 135;
Загальна довжина, мм – 195;
Марка стали - Uddeholm Sleipner;
Твердість, HRc – 62;
Довжина клинка, мм – 80;
Товщина леза, мм – 3,1;
Профіль – drop-point;
Тип кромки – plain;
Кут заточування – 12º;
Фініш - polished ;
Матеріал руків`я – karelian birch;
Довжина руків`я, мм – 118;
Додатково - піхви/натуральна шкіра (макс. ширина ременя 5,5 см), гарантійний талон, подарункова упаковка.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Sentinel Strike (C22025B-1)
6 340 ₴

Ніж Civivi Button Lock Elementum ll Darkwash Ultem (C18062P-8)
5 700 ₴

Ніж Civivi Stormridge (C23041-2)
6 769 ₴

Ніж Civivi Fixed Blade Elementum Satin Black G10 (C2104A)
6 377 ₴

Ніж Weknife Banter Blackwash Wood (2004K)
6 441 ₴

Ніж Weknife Banter Blackwash Marble Carbon (2004H)
7 900 ₴