



17 899 ₴
| Призначення | домашні |
| Тип | магнітний |
| Виробник | Toorx |
| Кількість рівнів навантаження | 8 |
| Вага маховика | 8 кг |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Довжина кроку | 33 см |
| Регулювання глибини кроку | ні |
| Вимірювання пульсу | так |
| Дисплей | LCD |
| Показання дисплея | ват, дистанція, калорії, оберти/хв, пульс, час, швидкість |
| Додатково | транспортувальні ролики |
| Розміри | 125 x 69 x 162 см |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Орбітрек Toorx Elliptical ERX 65 (ERX-65) від італійського виробника Garlando SpA призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах.
Тренажер має 8-рівневе ручне регулювання навантаження, а також простий у використанні комп'ютер. 8-кілограмовий маховик створює необхідну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик травмування в процесі занять. Орбітрек розрахований для ваги до 110 кг, а довжина кроку 33 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування для контролю частоти серцевих скорочень. Платформи для ніг регулюються в 3 положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дають змогу переміщати його кімнатою.
Особливості:
Рекомендовані товари

Бігова доріжка Xiaomi King Smith WalkingPad С2 Blue (WPS1FBlue)
15 999 ₴

Бігова доріжка Xiaomi King Smith WalkingPad С2 White (WPS1FWhite)
17 499 ₴

Велотренажер Ecofit E-618B
14 882 ₴

Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Office Compact (BRX-OFFICE-COMPACT) (929780)
14 999 ₴

Орбітрек HouseFit HB 8242EL
14 954 ₴

Велотренажер Toorx Recumbent Bike BRXR 65 Comfort (929367)
19 499 ₴