







29 499 ₴
| Призначення | домашні |
| Тип | магнітний |
| Виробник | Toorx |
| Кількість рівнів навантаження | 16 |
| Вага маховика | 14 кг |
| Довжина кроку | 34 см |
| Регулювання глибини кроку | ні |
| Дисплей | LCD |
| Додатково | 3 положення платформ для ніг |
| Розміри | 138.5 x 59.5 x 164 см |
| Вага | 45 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Орбітрек TOORX Elliptical ERX 90 від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для повноцінного кардіотренування в домашніх умовах. Тренажер має 16 рівнів навантаження, що регулюється за допомогою сучасного комп'ютера. 14-кілограмовий маховик створює гарну плавність ходу, знижуючи навантаження на суглоби та мінімізуючи ризик отримання травми в процесі занять.
Орбітрек розрахований на вагу до 120 кг, а довжина кроку 34 см підійде для користувачів середнього зросту. Вбудовані сенсорні датчики вимірювання пульсу будуть доречними під час тренування по одній із чотирьох пульсозалежних програм. Платформи для ніг регулюються в 3-х положеннях, а транспортувальні ролики в передній частині тренажера дозволяють переміщати його по кімнаті.
Особливості:
Рекомендовані товари

Орбітрек Ecofit E-612T
25 900 ₴

Бігова доріжка Xiaomi King Smith Walkingpad & Treadmill R1 Pro Silver (TRR1FPro)
22 999 ₴

Бігова доріжка Xiaomi King Smith Walkingpad&Treadmill R2 Black (TRR2FB)
29 999 ₴

Орбітрек FitLogic BK8731TPU
29 300 ₴

Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Rose Gold (TFK-135-SLIM-R) (929876)
25 999 ₴

Бігова доріжка Everfit Treadmill TFK 135 Slim Pure Bronze (TFK-135-SLIM-B) (929875)
25 999 ₴