









7 500 ₴
| Тип | побутовий |
| Спосіб установки | мобільний |
| Виробник | Ariston |
| Основні функції | авторестарт зі збереженням налаштувань, видалення вологи |
| Вологовидалення (л/добу) | 0.15 л/добу |
| Місткість резервуару | 1.5 л |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Тип управління | сенсорне |
| Дисплей | так |
| Таймер | так |
| Особливості | автоматична діагностика, Автоматичне вимикання, автоматичний перезапуск, функція автоматичного розморожування |
| Габарити | 42 x 32 x 21.5 см |
| Вага | 11.3 кг |
| Колір | білий з сірим |
| Країна виробництва | Китай |
Домашній осушувач повітря розроблено з найкращих матеріалів, що забезпечують функціональність у будь-яких умовах.
Ефективна потужність
DEOS EVO 12 - портативний електричний осушувач повітря, що ефективно справляється з вологістю в закритих приміщеннях. Володіє електричною потужністю 250 Вт і максимальною витратою повітря 110 м3/год, що є оптимальними параметрами осушувача для приміщень площею до 25 м2.
Автоматичні механізми
Автоматичне вимкнення - у разі заповнення бака.
Автоматична діагностика - у разі виникнення будь-яких несправностей осушувач перестає працювати і виводить на дисплей код помилки.
Автоматичний перезапуск - якщо пристрій несподівано вимкнеться через вимкнення електроенергії, він автоматично перезапуститься з попереднім налаштуванням функції під час відновлення живлення.
Функція автоматичного розморожування - коли на змійовиках випарника починає утворюватися іній, компресор зупиняється, а вентилятор працює доти, доки не зникне іній.
Рекомендовані товари