










2 748 ₴
| Потужність | 17000 Вт |
| Виробник | BRS |
| Кількість конфорок | 1 |
| Тип палива | газ |
| Витрати палива | 1260 г/год |
| Додатково | п'єзопідпал, різьбове з'єднання |
| Комплектація | пальник, протикозкі ніжки, чохол, шланг |
| Матеріал | сталь, алюміній |
| Розмір | 270 х 105 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Газовий пальник BRS-80 служить для полегшення процесу приготування їжі за умов походу. Це оптимальне рішення для кулінарії на свіжому повітрі.
Десять зручних конфорок. Сильна вогнева міць та рівномірне нагрівання. Втричі перевищує потужності звичайні побутові газові плити. Потужність – 17 кіловат. Споживання газу становить 1260 г/год. Як паливо використовується бутан, пропан, скраплений газ. Генерується сильне та рівне полум'я.
Матеріали: жароміцна нержавіюча сталь, мідь, алюміній.
Компактні габарити: розмір моделі становить 270 х 105 мм, а важить вона 1.85 кг. Висота пальника дорівнює 165 міліметрів. Передбачено сумку для зручного зберігання виробу.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пальник Naturehike CNH22CJ011 Beige (6927595774182)
2 560 ₴

Пальник BRS BRS-80
2 748 ₴

Пальник BRS BRS-99
2 448 ₴

Пальник BRS система для приготування їжі 400+750 мл (AD10B)
2 135 ₴

Газовий паяльник Dremel Dremel Versatip 2000 (F.013.200.0JC)
2 370 ₴

Газовий паяльник Neo Tools п'єзозапалювання, 20 мл (19-901)
2 499 ₴