

899 ₴
| Тип | З активним охолодженням, Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17', Для ноутбуків до 15.6", Для ноутбуків до 16" |
| Розмір | 400 х 288 х 45 мм |
| Виробник | GamePro |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Метод охолоджування | 8 вентиляторів |
| Матеріал | метал + пластик |
| Особливості | 2 USB-роз'єми, RGB підсвічування |
| Вага | 1.23 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Охолоджувальна підставка для ноутбука GamePro CP680 – це потужна система охолодження, що має вісім потужних вентиляторів діаметром 70 мм, які обертаються з частотою до 2500 обертів на хвилину. Це означає, що вони здатні забезпечити ефективне охолодження вашого ноутбука, уникаючи перегріву та зберігаючи його продуктивність на високому рівні. Дві незалежні ніжки підставки із можливістю налаштування кута нахилу, дають можливість обрати найзручніше положення для користувача. Всього доступно 7 рівнів налаштування. Справжньою окрасою пристрою є RGB-підсвічування, яким можна легко керувати за допомогою сенсорної кнопки на панелі. Можливість вибору будь-якого кольору або налаштування підсвічування відповідно до настрою додає унікальності та стилю. Окрім цього, підставка оснащена двома USB-роз'ємами для підключення додаткових пристроїв, що забезпечує повну універсальність у використанні. Матеріали, використані для створення цього аксесуара, – високоякісний АБС-пластик та міцна залізна сітка, що гарантує довговічність та надійність використання. З CP680 кожна робоча або розважальна сесія стане ще комфортнішою та стильнішою. Лише підключити, налаштувати та насолоджуватися ідеальним поєднанням функціональності та дизайну.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Підставка до ноутбука OfficePro LS730S
999 ₴

Підставка до ноутбука OfficePro LS730B
899 ₴

Підставка до ноутбука OfficePro MR444
799 ₴

Підставка до ноутбука Trust Exto Laptop Cooling Stand Eco (24613)
999 ₴

Підставка до ноутбука Deepcool WIND PAL FS
819 ₴

Підставка до ноутбука CoolerMaster Notepal L1 (R9-NBC-NPL1-GP)
799 ₴