

10 870 ₴
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Виробник | BSA |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | газо-пружинний механізм |
| Енергія | 20 Дж |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 970 мм |
| Довжина ствола | 370 мм |
| Тип прицілу | цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2,5 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |
Comet Evo - це пневматична гвинтівка британського бренду BSA. Існує у двох модифікаціях: BSA Comet Evo Red Devil та BSA Comet Evo GRT. Принциповою відмінністю цих двох моделей є те, що в Comet Evo Red Devil використовується пружинно-поршнева система, а в BSA Comet Evo GRT в якості джерела енергії використовується газовий поршень.
Перевагами BSA Comet Evo GRT є те, що газовий поршень має більший термін експлуатації, на відміну від гвинтівок із пружинно-поршневою системою, при стрільбі відчувається менша віддача та рух газового поршня в циліндрі, який менший, що забезпечує постріл з меншими вібраціями у стволі.
Велика потужність (24 Дж), висока точність при стрільбі та можливість вибору між оптичними прицілами та відкритими прицільними приладами стали стандартом для моделі Comet. Також ця модель оснащена оптиковолокновими ціликом і мушкою зі світло-накопичувачами, міцним синтетичним ложем з текстурованим руків`ям, м`яким гумовим амортизатором та ручним запобіжником.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматична гвинтівка BSA Meteor Evo (170)
11 020 ₴

Пневматична гвинтівка Crosman R1 Fallen Patriot Full Auto (CFAR1FP)
11 044 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Kodiak GR 4,5 мм ОП (10777GP)
10 030 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Hound GR 4,5 мм ОП (1210GR-1)
10 350 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Speedfire 4,5 мм (2370.36.56)
11 610 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.130 4,5 мм (2370.36.49)
10 210 ₴