


9 700 ₴
| Початкова швидкість кулі | 305 м/с |
| Виробник | Norica |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | пружина |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1160 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | база 11 мм |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Пневматична гвинтівка Norica Dragon - зразок того, як повинна виглядати недорога, але дуже якісна і потужна модель. При дуже невисокою вартістю, модель оснащена рішеннями, властивими рушниць вищого класу. Швидкість польоту кулі - 305 м / с. Ергономіка рушниці заслуговує тільки похвали - приклад "Монте-Карло", цівка з насічками і якісний пластик роблять процес роботи з гвинтівкою неймовірно зручним, що позитивно позначається на результатах. Особливості Norica Dragon: ствол - сталевий, нарізний; швидкість кулі м / с - 305; зарядність - однозарядна «переломка»; наявність запобіжника; тип запобіжника - автоматичний.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматична гвинтівка Beeman Kodiak GR 4,5 мм ОП (10777GP)
10 030 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Hound 4,5 мм ОП (1210-1)
9 280 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Hound GR 4,5 мм ОП (1210GR-1)
10 350 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.130 4,5 мм (2370.36.49)
10 210 ₴

Пневматична гвинтівка Diana Twenty One FBB ОП 4х32 (521411504)
10 810 ₴

Пневматична гвинтівка Umarex Heckler Koch MP5 K-PDW Blowback (5.8159)
9 292 ₴