

7 160 ₴
| Початкова швидкість кулі | 297 м/с |
| Виробник | Optima |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | газо-пружинний механізм |
| Енергія | 24 Дж |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1135 мм |
| Довжина ствола | 450 мм |
| Тип прицілу | цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | ластівчин хвіст |
| Тип взводу | автоматичний |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 3,2 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |
Пневматична гвинтівка Optima Mod.90 є однією з найбюджетніших серед інших моделей Optima. При цьому гвинтівка може похвалитися непоганим показником швидкості вильоту кулі 297 м/с і енергією 24 Дж. Дана модель оснащена пружинно-поршневим механізмом, який зводиться переломом ствола.
Модель оснащена ложею класичної форми з ударостійкого пластику, завдяки якому вона не боїться різких перепадів температур, підвищеної вологості й менше піддається сколам та тріщинам, ніж дерев'яні ложі. Ложа обладнана спеціалізованою системою Shock Absorber System - SAS™ – системою поглинання удару та вібрації, розробленою і запатентованою компанією Hatsan. Завдяки системі SAS™ більшість ударів і вібрацій, які з'являються під час пострілу, поглинається, тим самим поліпшується точність пострілу. Гумовий потиличник приклада призначений для пом'якшення удару в момент пострілу (віддачі) і підвищення стійкості зброї при прицілюванні.
Ствол – нарізний і виготовлений зі збройової сталі та доповнений полімерним кожухом. Гвинтівка оснащена новим ударно-спусковим механізмом Quattro Trigger із поліпшеним регулюванням спуска. Quattro Trigger дає змогу налаштувати хід спускового гачка і зусилля спуска, що дуже важливо для гвинтівки такої потужності.
Автоматичний запобіжник перенесений у верхню частину ствольної коробки. На ствольній коробці розташована планка типу Ластівчин хвіст, на яку можна встановлювати різноманітні прицільні пристосування. Для того, щоб стрільба з оптичним прицілом (не входить в комплект) була стабільною, на ствольній коробці встановлено стопор, який блокує зміщення кріплення з прицілом, що відбувається внаслідок віддачі.
Присутні регульовані механічні прицільні пристосування – мушка і цілик "TRUGLO" з можливістю регулювання по горизонталі та вертикалі і фібро-оптичними нитками, що забезпечують комфортне прицілювання навіть в умовах недостатньої видимості.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматична гвинтівка Optima Striker 1000S 4,5 мм (2370.36.54)
7 070 ₴

Пневматична гвинтівка Optima AirTact Vortex 4,5 мм (2370.36.63)
7 020 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Mantis ОП 4х32 (10616-1)
7 310 ₴

Пневматична гвинтівка Beeman Mantis GP ОП 4х32 (10616GP-1)
7 700 ₴

Пневматична гвинтівка Browning Airstar Electric (2001BR)
7 350 ₴

Пневматична гвинтівка ASG TAC 4.5 (18102)
7 900 ₴