


6 090 ₴
| Початкова швидкість кулі | 110 м/с |
| Виробник | Umarex |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | балон CO2 |
| Енергія | 17 Дж |
| Об'єм резервуара | 530 см3 |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі, кульки |
| Загальна довжина | 290 мм |
| Довжина ствола | 150 мм |
| Ємність магазина | 10 куль |
| Імітація віддачі | так |
| Тип прицілу | цілик, мушка |
| Матеріал | метал + пластик |
| Вага | 560 г |
| Додатково | інструкція |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Тайвань |
Пневматичний револьвер Umarex Colt Python з дулом завдовжки 6 дюймів. Стріляє як сталевими кульками ВР, так і олив'яними Діаболо. Для цього в комплекті відразу йдуть два металеві барабани (магазини) для куль Діаболо кал. 4.5 мм (.177) та один полімерний магазин для кульок кал. 4.5 мм. BB. Обладнаний регульованим по горизонталі та висоті ціликом.
Комплектація:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматичний пістолет Umarex Glock 19X (5.8368)
6 352 ₴

Пневматичний пістолет Umarex Glock 19 (5.8358)
6 352 ₴

Пневматичний пістолет Umarex Walther PPK/S Blowback (5.8315)
6 562 ₴

Пневматичний пістолет Umarex Colt Defender (5.8310)
5 985 ₴

Пневматичний пістолет Umarex Heckler Koch HK45 (5.8185)
5 932 ₴

Пневматичний пістолет Umarex Legends Luger P08 (5.8135)
6 090 ₴