





| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 120 x 38 см |
| Виробник | Eurogold |
| Висота | 75-95 см |
| Розміри у складеному вигляді | 141 х 31 х 5.5 см |
| Особливості | регулювання по висоті |
| Вага | 4.8 кг |
| Колір | жовтий, помаранчевий |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна виробництва | Україна |
Окрасою асортименту прасувальних дощок 2022 є модельний ряд NOVA. Особливість полягає в поєднанні елементів, що полегшують роботу з прасування. Завдяки своїй конструкції такі дошки надійні та стійкі, мають привабливий зовнішній вигляд, зручні у використанні — легко розкладаються та складаються.
• Матеріал: сталь
• Має суцільну монолітну металеву основу — моноблок
• Розмір робочої поверхні дошки для прасування — 38х120 см
• Регулювання дошки для прасування за висотою
• Чохол — 100% бавовна, поролон — 5 мм
Продукція ТМ Eurogold — це завжди висока якість! За наші високі стандарти в підході до вироблення продукції ми відповідаємо своїм ім'ям. Шукайте на нашій продукції фірмові нашивки та логотип Eurogold.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Прасувальна дошка Eurogold Penny (22558A)
1 886 ₴

Прасувальна дошка Eurogold Nova Elements Odin (56258L)
1 682 ₴

Прасувальна дошка Eurogold Nova Elements Anders (56238B1)
1 488 ₴

Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43238B1)
1 577 ₴

Прасувальна дошка Eurogold Reflector Blue (R56239)
1 528 ₴

Прасувальна дошка Gimi Jean Stones (160636) (928436)
1 619 ₴