



1 785 ₴
| Матеріал | метал |
| Розмір робочої поверхні | 110 х 30 см |
| Виробник | Simplex |
| Висота | 90 см |
| Особливості | подовжувач, регулювання по висоті |
| Вага | 4.4 кг |
| Колір | бежевий |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна виробництва | Україна |
Сьогодні в побуті неможливо обійтися без прасувальної дошки. Виробник ІП «Євроголд Індестріз Лтд» розробив нову лінію прасувальних дощок Smplex. Прасувальна дошка BASIC MONOBLOCK має надійну та зручну конструкцію. Суцільнометалева основа гарантує міцність і зносостійкість виробу. Модель має підставку під праску й електрообладнання (подовжувач).
• Матеріал: сталь
• Розмір робочої основи дошки для прасування — 110х30 см
• Має суцільну монолітну металеву основу — моноблок
• Чохол — 100% бавовна, поролон
• Функція регулювання висоти
• Укомплектовано електрообладнанням (подовжувач)
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Прасувальна дошка Gimi Junior Gerbera (161172) (928441)
1 699 ₴

Прасувальна дошка Eurogold Ambassador Dandelion (43245T)
1 699 ₴

Прасувальна дошка Eurogold Nova Elements Odin (56258L)
1 682 ₴

Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43258A)
1 787 ₴

Прасувальна дошка Simplex 120 х 38 см (43238B1)
1 577 ₴

Прасувальна дошка Simplex 110 x 30 см (20450A)
1 785 ₴