





1 462 ₴
| Тип | мобільний |
| Тип друку | термодрук |
| Виробник | UKRMARK |
| Максимальна швидкість друку | 10 мм/с |
| Ширина витратного матеріалу | 50 - 57 мм |
| Інтерфейси | bluetooth |
| Операційна система | Android, IOS |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Розміри | 90 x 87 x 40 мм |
| Колір | білий |
| Країна виробництва | Китай |
Міні термо принтер UKRMARK P02WT Bluetooth, рулони 50-57 мм, білий, друк на термопапері та полімерних етикетках
Рекомендовані товари