







| Тип | геймерський |
| Виробник | 1stPlayer |
| Особливості | кабель-менеджмент, підсклянник, підставка для навушників |
| Матеріал | МДФ, пластик |
| Ширина | 160 см |
| Висота | 72-117 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 26.3 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Комп'ютерний стіл 1stPlayer Moto-E 1660 Black
11 599 ₴

Комп'ютерний стіл Barsky StandUp Corner 1450x850 мм Black (BSTc-01)
10 990 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 120 Mossa White
11 999 ₴

Комп'ютерний стіл Cougar Royal 120 Mossa Black
11 999 ₴

Комп'ютерний стіл 1stPlayer Moto-E 1460 Black (Moto-E 1460)
10 999 ₴

Комп'ютерний стіл OfficePro ODE670B
10 092 ₴