











2 300 ₴
| Тип | класична, трансформер |
| Матеріал | пластик |
| Виробник | Sector |
| Внутрішня довжина | 127 см |
| Внутрішня ширина | 48 см |
| Число рівнів висоти днища | 1 |
| Зовнішні розміри | 135 х 56,5 х 24,5 см |
| Особливості | антистатичний пластик, заокруглені кути, захисні бортики, не має запаху, отвори в основі для доступу повітря, пластикові накладки на ніжках, ручки для транспортування, ставиться одна на одну |
| Вага | 5,25 кг |
| Колір | синій |
| Країна виробництва | Україна |
Дитяче ліжко Sector ідеально підходить для здорового дитячого сну та відпочинку як вдома, так і в дитячому садочку.
Модель виготовлена з антиалергічного антистатичного пластику, що не має запаху та забезпечує надійність та довговічність використання.
Ліжко має заокруглені кути, що захищає дитину від травмувань, а спеціальні отвори в основі забезпечать вентиляцію та доступ повітря до тіла дитини.
Sector - ідеальний варіант для економії місця в невеликих приміщеннях, оскільки ліжко можна з легкістю ставити одне на одне.
Спеціальні пластикові накладки на ніжках забезпечують уникнення ковзання ліжка по підлозі та захисту поверхні покриття від подряпин.
Розмір спального місця: 127 см х 48 см,
Особливості:
-мобільність
-антистатичність
-водонепроникність
-нетоксичність
-Простота установки
Спальне місце: 1
Зріст: до 127см
Матеріал: пластик
Максимальне навантаження: до 100 кг
Рекомендовані товари


